Jak zamówić - SD Turbo Kłodzko | Turbo Regeneracja,Naprawa,Sprzedaż | Turbosprężarki Sklep Online I Wszystkie Typy Turbosprężarek I

JAK ZAMÓWIĆ

Strona internetowa SD Turbo nie jest typowym sklepem internetowym z koszykiem zamówień. Aby dokonać zamówienia niezbędny jest kontakt z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji. Nasza wyszukiwarka pomoże państwu w odnalezieniu turbosprężarki. Poniżej przedstawiamy w formie trzech kroków zasady współpracy.

TELEFON

Zadzwoń do nas Podczas rozmowy otrzymasz wszystkie informacje na temat dostępności i ceny turbosprężarki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 w sobotę do 14:00 pod numerem: +48 884600777

E-MAIL

W swojej wiadomości na adres sdturbo.sklep@gmail.com napisz do nas wszystkie informacje na temat poszukiwanej turbosprężarki oraz szczegóły dotyczące samochodu. W odpowiedzi otrzymasz od nas wszystkie informacje dotyczące dostępności i ceny produktu najszybciej jak to możliwe.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznaj i postaraj się wypełnić wszystkie rubryki z formularza kontaktowego. Znajduje się on przy każdej wybranej turbosprężarce w polu ZAPYTAJ lub w linku na dole. Jeżeli potrzebujesz pomocy nie zapomnij podać numeru telefonu. Po wysłaniu formularza oddzwonimy.

KONTAKT

PRZELEW TRADYCYJNY

Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i wszystkie dane do dokonania przelewu. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wysyłamy przesyłkę pod podany adres.

GOTÓWKA ODBIÓR OSOBISTY

Zapraszamy do naszej firmy znajdującej się w Kłodzku przy ul.Nadrzecznej 21 ( mapka dojazdu w zakładce KONTAKT ), gdzie sfinalizujemy transakcję. Aby to zrobić wystarczy umówić się wcześniej telefonicznie na odbiór.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Wybierając formę płatności “płatność przy odbiorze”, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.Upewnij się, że podany adres w procesie zamówienia jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Twojej paczki.

NA TERENIE POLSKI

Na terenie polski turbosprężarki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DHL i DPD. Towar jest bezpiecznie zapakowany, dzięki czemu unikamy ryzyka uszkodzenia podczas transportu.

NA TERENIE UE

Realizujemy zamówienia na terenie całej Europy. Wysyłka następuje po przedpłacie na konto. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.

ŚLEDZENIE WYSYŁKI

W momencie przekazania przesyłki firmie kurierskiej otrzymasz od nas informację drogą elektroniczną (e-mail lub SMS) z numerem listu przewozowego.

https://www.dpdpickup.pl/Zlokalizuj-paczke
https://sprawdz.dhl.com.pl/
DANE DO PRZELEWU

SD Turbo Damian Sochacki
Ul. Nadrzeczna 21
57-300 Kłodzko
Tel : +48 884600777

Poniedziałek - Piątek
od 9:00 do 18:00
Sobota
od 9:00 do 14:00

mBank S.A.

PLN 43 1140 2004 0000 3102 7838 5757
EURO PL24 1140 2004 0000 3412 0740 2094
BIC/SWIFT BREXPLPWMBK